Vítejte ve 'fotografické jeskyni'.

19. února 2012 v 16:22 | Bianca.
Vítejte v mé fotografické jeskyni. Najdeš tu mnoho fotek na růzaná témata,jsem z blogu ketiedarlett.blog.cz,tady si budu říkat Bianca. Proč? Protože když sjem blog zakládala jen tak mě to jméno napadlo. A podle toho se také jmenuje i blog. Já osobně se inspiruji(jen někdy) Weheartit.com,někdy mám své nápady avšak mé dotky nejsou profesionální,vlastním fotoaparát,který vidíte na dessignu. Už jednou jsem ho měla,rozbila sjem ho tak jsem dostala nový a chvíli fotila fotoaparátem Samsung ST3O,nevyhovoval mi a to vůbec tak jsem si našetřila na tento,část mi přispěli rodiče,jelikož kdybych si ho měla koupit za vastní tak bych šetřila moc dlouho. Tento fotoaparát mi na 99,9 % vyhovuje. Fotí úžasně.


Na tomto blogu najdete jen fotografie a možná i fotografické soutěže. Vzhledem k tomu,že sjem fotograf amatér tak si krituzujte jak chcete,ale slušnou formou,pochvala neuškodí,ale ani kritika ne. Budu ráda když mi budete psát upřímnost. Každý komentář oplácím. Co se týče systému blogu bude vypadat asi takto: Menši aktivita,často přednastavované články,žádné Affs. Budu rozjíždět Sister site,to budou stránky,které jsou mému blogu hodně podobné a budou smenou chtít spolupracovat. Proč vlastně malá aktivita a často přednadstavované články? Protože,tento blog je vedlejší a nechci an něm být závislá a potom opustit svůj původní. To snad pochopíte.


Další informací budou REKLAMY. Ano jsou na každém blogu a každý s nimi otravuje. Bude tady na ně vyhrazená rubrika a pokud je nenapíšete tam kam máte,halvu za to neutrhnu ani vás nijak nahlašovat nebudu,ale komentář pouze smažu. Pokud reklama bude tedy tam kde má být ráda ti dám hlas popřípadě se někam příklásím. A ano máme tu další informac;soutěže. Nepřihlašuji se do žádných SONO,SONB,SOND,SONG,... Ale jen do fotografických. Jako jsou např. VFS(Velká fotografická soutěž),SONF(Soutěž o nejlepší fotku),apod...


To by bylo asi tak všechno co bych vám na začátek chtěla říct. Dnes ještě udělám rubriky popisky a Fotogalerii.

ODDĚLOVAČE OD GRAMA.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 May | Web | 20. února 2012 v 17:54 | Reagovat

Těším se na fotky!.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama