#den desátý - já a rodina

27. října 2013 v 12:37 | Bianca. |  Deníček
Pšššt. Já vím, dneska je den jedenáctý, ale nechci to vynechávat, hold to budu mít o jeden den prodloužené, nestěžuji si, nevadí mi to. :-) Minulý článek (dá se říct) měl úspěch. Hodně lidí semnou souhlasilo a dalo mi nějaké rady, děkuji, vážím si toho.

Family

Takže dnešní (vlastně včerejší) téma je o mě a o mé rodině, jelikož nerada rozebíram soukromé věci, tak tady to nejdůležitějši nebude, bude tady dá se říct jen osnova, ale to nejdůležitější si z toho asi odvodíte, teda ... byla bych ráda. [no a teď mě napadlo, že bych mohla popsat každého důležitějšího člena z rodiny a vypsat jaký k němu mám vztah - to by bylo dobré ne?].


Takže asi bych měla začít mámou.
Nemám jí ráda, nedivte se mi. Je to tak, že mě ve čtyřech letech opustila, nevídám jí a jsem ráda. Neodpustím ji to. Opustila jsem ji, když jsem ji nejvíce potřebovala, až ona bude ve stejné situaci, udělám to samé. Jak ona ke mě. Já k ní. Neozve se mi na narozeniny, na vánoce na nic. Co s ní? Nic. Ať si žije svůj život, který chtěla a to je jen beze mě.

Táta.
S tím se vídám, zrovna dneska jedeme nakupovat. Tátu také ale moc nevídám jen jednou za čas, ale v kontaktu jsme, minimálně 2× týdně. Našel si přítelkyni se kterou se nemusím a dá se také říct, že mě odstavil na druhou kolej. Nebydlím s ním. Sám od sebe se mi ozve tak dvakrát za měsíc, kdybych mu nevolala já tak mi asi ani nenapíše. Ale to mě ani tak netrápí. Hlavně že má aspoň nějaký zájem a není jako máma.

Babička.(mámy máma)
Babička...to je moje sluníčko. Můj důvod proč tady vůbec jsem. Jinak bych už se na to dávno vysrala a natáhla bačkory. Každý má asi babičku takovou, že furt vaří, dává peníze a furt se ptá jesli nemáš hlad. Ale ta moje babička toho má mnohem víc. Stará se o mě, v důchodu stále pracuje, živí 5 lidí (její děti). Kdyby nebylo tohohle sluníčka, tak jsem asi v dětském domově. Ale to už rozebírat nechci.

Babička druhá.(táty máma)
Tu mám taky moc ráda, sice ne tolik jako tamtu babičku, ale taky pro mě hodně dělá a pomáhá mi. Hlavně v tom, že přispívá na mou osobní charitu (snad pochopíte). Ne že bych z ní tahala peníze, dělá to pro dobrou věc. Přece je to charita :-D Tahle babička je strašně starostlivá, když přijdu domu o 5 minut pozdě hned plaší. Však to znáte.

Strejdy a tety tady nebudu vypisovat je to zbytečné jelikož se s nimi tolik často nevídám a některé z nich ani pomalu neznám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katka219 | Web | 28. října 2013 v 19:04 | Reagovat

Teda já jsem moc ráda, že mám oba rodiče spolu a šťastný a vidím je každý den! Tobě to vážně nezávidím:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama