Držte hubu...rostou mi prsa.

14. října 2013 v 14:52 | Bianca. |  Ostatní
Opět si moc nevšímejte nadpisu, jelikož mě nenapadá nic normálního a smysluplného. Ale jelikož vás chci informovat o mém životě v poslední době tak pro to asi nic normální nevymyslým. Jelikož... to normální NENÍ.

Hned na začátek abych nezapomněla, kdyby jste byli tak hodní tak by jste mě mohli follownout na tumblru nebo se alespoň podívat. :-) link : http://fuckbitchesiamunicorn.tumblr.com/
Téma je všeobecné, přidávám uplně všechno co se mi zalíbí.


Jeden z obrázků . :D

No ale zpět k tomu o čem vlastně bude tenhle hrozně zajímavý a smyslný článek, přesně jako ten který je pod tímto. O co vlastně jde? Jasně o kluky, jako vždycky. Takže... zase se vše změnilo. Teď nevím kde začít.. Asi tím, že chci kluka, který čeká až mě víc pozná. Jenže včera mi kluk, kterého jsem chtěla před tím, který teď čeká mi napsal, že mě miluje a že mě chce. Jenže já teď jsem zabouchlá do něj i do něj a nedokážu si vybrat, ale ten co mě miluje je zároveň můj nejlepší kamarád a nechci o něj přijít, jenže neodolám mu a prostě ho chci ze všech směrů... jako nejlepšího kamaráda i jako přítele, ale tooh předním chci také. Co jsem za člověka? Co já jsem ? :D Sakra. Moje kamarádka, mi říká, že je to normální, ale že bych si měla vybrat, jenže jak, když ke každému cítím aspoň něco.

Mám na výběr 3 varianty, ale žádná pro mě není dost dobrá :

1. Mít jen jednoho z nich - nechi přijít o toho druhého
2. nemít žádného - to je ještě horší
3. mít oba - budu za děvku.

Co mám sakra dělat, dilema jak svině. S tímhle mi vážně nedokáže nikdo pomoc ? :D Ne no, protože záleží na mém rozhodnutí. Což bude vážně dlouho trvat. Ale abych nepřišla ani o jednoho což si moc přeju, budu muset být s obouma a co potom bude s mojí image a s mou reputací ? No bude na dně pošpiněná. Každý mě bude mít za děvku a nevím co ještě. Hezký teda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pauline W. | Web | 14. října 2013 v 22:23 | Reagovat

Nadpis mě rozsekal :D
Ještě že už takové problémy nemám :D ale každá z nás si tím někdy projde :)
I když je neznám, tak bych se asi rozhodla takto: Zkusila bych to s tím, který není tvůj nejlepší kamarád.. Jelikož kdyby to nakonec nevyšlo, přišla bych jen o kluka, ale kdybych byla s nejlepším kamarádem, tak bych ztratila kamaráda i kluka.. A navíc, když to nevyjde s tím prvním, tak vždycky máš toho kamaráda, se kterým to pak můžeš zkusit taky :)
To je můj názor, sice je neznám, ale takhle bych to zkusila já ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama