Důševní průjem.

15. října 2013 v 17:45 | Bianca. |  Lidé

Už fakt nevím co mám psat na ty nadpisy. Je to katastrofa, jsem tak strašně neoriginální, jediná věc která mi asi vážně jde jen spaní. Protože na ostatní věci jsem vážně ultralevá. Jako bolševicí. :D Komu jde dějepis taka si ví. :D Já teda dějepis poslední dobou používám všude, protože se ho furt šprtam jak debílek. Baví mě, války a tohle támhleto, to je něco pro mě, dneska jsme z toho zase psali -.- ale budu mít 1 :3

A teď budu psát jako normální člověk.

Ne jak malý dítě... no ale vlastně já ještě dítě jsem. :-D No a co? No tak pokud někoho zajímá můj život, tak jsem se rozhodla že z těch kluků nebudu s ani jedním, nesztratím ani jednoho, jelikož jsme si to s nima vyříkala a nějak to budu muset přežít i když vim, že k obou něco cejtim, ale budu muset s nimi být jen kamarádka, to nevadí. Hlavně že mám aspoň to. To mu bohatě stačí. A až mi bude chybět vztah tak si prostě najdu někoho, kdo jsme mimo ně. :-) Bude to tak nejrozumější.

Taky jsem si řekla, že bych se mohla změnit konečně k lepšímu, kondě lidí, kteří mě nějakou dobu neviděli mi řekli že jsem se sice změnila ale furt jsem taková bezcitná mrcha a to já nechci i když spousta lidí říká, že zase mrchy se v životě trošku prosadí a když se chováš k lidem tak jak si nezaslouží tak přece nebudeš mít přátele, tak jak to tedy je?

Teď jsem si uvědomila, že tenhle článek, zase stojí za velký hovno. Míchám zase všechny moje duševní průjmy dohromady. Ale jestli to někomu vadí tak ať si to nečte. :-) Přece do toho nikoho nenutím. :-)

Já končím a jdu si udělat muffiny. :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama