Fantasie

Volby, článek č.2

27. října 2013 v 21:54 | Bianca.
Tak jelikož jsem našla další video, tentokrát docela hodně vtipné a bez vulgarismu (teda s minimálním vulfgarismem), toto mě pobavilo více než pan Matonoha v show Na stojáka. Posuďtě sami :



















Funny, really? :D Není třeba ještě něco dodávat. Jamal a Silas to vyhrotili. A tímto uzavírám téma týdne Volby. ( u mě na blogu)

Volby - sračka tady, sračka támhle

27. října 2013 v 13:10 | Bianca.
Našla jsem video, které docela vystihuje volby, které právě probíhají.

Pán má naprostou pravdu a těmi slovy to absolutně vystihl. Protože palament se skládá právě z toho. My si sice zvolíme svou stranu, ale ty kokoti si to stejně potom všechno udělají podle sebe, tak na co. Jenom chtějí udělat dojem, vtírají se s věcmi zadarmo, lízátka, tašky, placky a ostaní kraviny, které stejně všichni vyhazují, tedy většina. Nikdo z nás neví jak to tam chodí, ale stejně tam jde jenom o prachy a to je všechno, že sedí na prdeli a serou se do lidí. Dělají jak jsou strašně vzdělaný a chytrý samej diplomat a tohle támlencto a stejně jsou to jenom falešný výroky, falešnejch zamindrákovanejch idiotů.

Výplod z mojí hlavy.

22. října 2013 v 20:25 | Bianca.
Seděla jsem na parapetě u okna a pozorovala noční život, vůbec jsem nevnímala hluk aut a řev pouličních gangů. Jen jsem seděla v 'tureckém sedu' s cigaretou v ruce a v hlavě jsem měla prázdno. Na nic jsem nemyslela. Neustálý řev jednoho člena z party mi rval uši, ale neobvykle jsem ho nevnímala. Nechápala jsem co to semnou je. Byla jsem vyčerpaná z práce, ale čerstvý vzduch mi stále dával víc a víc energie, jakoby mě to nabíjelo. Připadala jsem si volná, ani můj přítel nebyl doma, což jsem se divila v tuto dobu měl být už dávno doma, ale tím jsem se taky nějak nezabývala.

Kouzlo podzimu

19. října 2013 v 2:00 | Bianca.
Hello autumn :D

Také tak milujete podzim? Všude kolem spadané pestrobarevné lístky, počasí je jednou takové podruhé zase jiné, deštivé dny moc lidí rádo nemá, ale já ano, možná jsem jiná, ale vážně mám ráda déšť zvuk když dopadne kapaka na parapet okna, mě strašně uklidňuje. A podle mě désť dělá svět svěží a lepší. Očisťuje to 'duši přírody'. Když prší a vy se kouknete z okna domu a prohlížíte si krajinu kolem vás, ať už vidíte rušnou ulici, nebo klidný kraj, tak vás to nutí se zamyslet a popřemýšleť o životě. Podzim je vlastně období přípravy na zimu a zároveň rozloučení se s létem. Toto období mám také ráda protože když procházím cestou, kterou chodím obvykle domů ze školy, tak na stranách jsou listy a já se nimi vždy hrabu. Atmosféra podzimu je zkrátka perfektní.

Fastfoody, co slibují a co z toho vůbec plní.

27. září 2013 v 21:03 | Bianca.
Toť otázka. Nad tímhle článkem jsem přemýšlela dlouho...Ale teprve dnes jsem odhodlaná prolézt internet a najít pravdu o McDonald's. Já když to četla a sepisovala do tohohle článku, tak jsem pěkně koukala!

,

Bezdomovci, nespravedlivost.

1. září 2013 v 18:20 | Bianca.
Milena Caruso | via Facebook

Bezdomovci, další podle mě zajímavé téma týdne. Jaký je asi smysl života bezdomovců? Podle mě žádný, ale furt to tady zvládají a stále mají asi nějakou naději to tu nějak přežít. Není bezdomovec jak bezdomovec, někteří se neumí chovat a jediné co znají je víno. Potom jsou ti slušní, kteří jsou bezdomovci, kvůli něčemu za co třeba oni sami nemohou. Každý člověk, má svou soudnost a své právo žít, ale my ostatní je urážíme a zahráváme si s jejich jak city tak i s nervama.

Mám pro vás pravdivý příběh o bezdomovkyni z našeho města.

Paní má asi 45 let a spolu s jejím manželem, žijou na ulici už 9 let. Paní byla učitelka v mateřské školce, má maturitu a 2 vysoké školy, opravdu není hloupá, ale jelikož je velká nezaměstnanost, je pro ní hodně složité si sehnat práci, její manžel je v invalidním důchodu na vozíku. Ale důchod dostává jen 3000,- a na jejich uživení to nestačí.

Tu paní potkávám denně a každý den jí dám všechny své drobné, které u sebe mám. Ona je mi vždycky nesmírně vděčná. Její muž je velmi agresivní a je na ní zlý, tak jí zakázal se semnou stýkat a mít semnou jakýkoliv kontakt. Tak jsme se domluvily, že by bylo nejlepší aby to její muž nevěděl, vždy když je vidím, tak si dávám pozor aby mě neviděl a rychle k ní zaběhnu a dám jí buď jídlo, nebo pití a nebo peníze. Když jí vidím, v jakých podmínkách spí, tak se mi chce brečet. Vždy když mě vidí, v její ztuhlé a vrásčité tváři, vidím štěstí, uvnitř z ní jde cítit nesmírný vděk a radost, ale nesmí to dávat na jevo.

Paní má opravdu velký strach z romů, jednou ji zkopali a okradli o všechno co má, i když toho moc nemá. Od té doby jsem ji neviděla asi půl roku a vídala jsem jen toho pána. Potom jsem jí zahlédla v centru a žebrala drobné. Prošla jsem kolem ní a hodila ji 50,-.

I když moc peněz od babičky nedostávám ani od táty, ale vždy ji dám vše co mám, ale řekla jsem ji, že jak zjistím, že si koupila alkohol, tak už ode mě nedostane ani folk, slíbila mi, že už si nekoupí ani krabici. Tak se i stalo. Koupila si vždy pár rohlíků a salám.

Vždy když doma najdu něco starého co už nikdo nenosí, např. kalhoty, trička, tak to všechno sbalím a odnesu ji to.

I když po setkání s ní, odejdu bez peněz domů, tak mám dobrý pocit, že jsem pomohla.

Můj domácí mazlíček aneb to bez čeho si nedokážu představit život.

6. srpna 2012 v 22:45 | Bianca.
Konečně téma,na které můžu něco napsat. Můj domácí mazlíček,kdo (co) to je?
Je to můj úžasný pejsek plemen maltézský psík jménem Benjamin (Benží). Byl to můj dárek pod stromeček k Vánocům,od té doby co jsem s emu podívala do očí a pohladila jsem ho,pocítila jsem mezi námi silné pouto. Teď už si bez něj nedokážu svůj život představit. Každý den mě vítá a je celý šťastný,že jsem konečně zvedla svoji velkou pr*el z postele a zažala jsem se mu věnovat.

Miluju ho. A nidky v životě bych mu neublížila. Nedokázala bych ho opustit. ak jen řeknu ,,Jdeme..." Zvedne uši a začne kolem mně lítat jak šílenej. Je mu ajsné,že se s ním chystám na procházku a jelikož já mám procházku dlouhé,vždycky si sám řekne,že chce už domů,proto ho to smenou nebaví chodit po městě :D.



Přesně takhle vypadá,ale není to on. Je to fotka z internetu jelikož ty jeho mám v jiném PC,ale tenhle roztomilý psík je uplně stejný jako on.

 
 

Reklama