Lidé

Jak málo stačí k dětské radosti

25. října 2013 v 20:22 | Bianca.

Nebudu vysvětlovat, kde jsem to vyfotila, jelikož, nevím. :-D Asi na výměném pobytu v Egyptě. Pravděpodobně. :-) Líbí se fotografie?

Důševní průjem.

15. října 2013 v 17:45 | Bianca.

Už fakt nevím co mám psat na ty nadpisy. Je to katastrofa, jsem tak strašně neoriginální, jediná věc která mi asi vážně jde jen spaní. Protože na ostatní věci jsem vážně ultralevá. Jako bolševicí. :D Komu jde dějepis taka si ví. :D Já teda dějepis poslední dobou používám všude, protože se ho furt šprtam jak debílek. Baví mě, války a tohle támhleto, to je něco pro mě, dneska jsme z toho zase psali -.- ale budu mít 1 :3

A teď budu psát jako normální člověk.

Ne jak malý dítě... no ale vlastně já ještě dítě jsem. :-D No a co? No tak pokud někoho zajímá můj život, tak jsem se rozhodla že z těch kluků nebudu s ani jedním, nesztratím ani jednoho, jelikož jsme si to s nima vyříkala a nějak to budu muset přežít i když vim, že k obou něco cejtim, ale budu muset s nimi být jen kamarádka, to nevadí. Hlavně že mám aspoň to. To mu bohatě stačí. A až mi bude chybět vztah tak si prostě najdu někoho, kdo jsme mimo ně. :-) Bude to tak nejrozumější.

Taky jsem si řekla, že bych se mohla změnit konečně k lepšímu, kondě lidí, kteří mě nějakou dobu neviděli mi řekli že jsem se sice změnila ale furt jsem taková bezcitná mrcha a to já nechci i když spousta lidí říká, že zase mrchy se v životě trošku prosadí a když se chováš k lidem tak jak si nezaslouží tak přece nebudeš mít přátele, tak jak to tedy je?

Teď jsem si uvědomila, že tenhle článek, zase stojí za velký hovno. Míchám zase všechny moje duševní průjmy dohromady. Ale jestli to někomu vadí tak ať si to nečte. :-) Přece do toho nikoho nenutím. :-)

Já končím a jdu si udělat muffiny. :3

Téma týdne 'Život'.

23. srpna 2013 v 22:20 | Bianca.
Téma týdne jsem pojala v trošku jiném způsobu. Nebudu se nijak extra rozepisovat, jen napíšu svou fantasii co si vybavím když se řekne život, je to něco co, co člověk dostane ať to chce nebo ne. Ten co to nepozná a nemá to štěstí, to ani neví, že tu šanci promarnil a ten co to obrovské štěstí má a tím pádem dostane tu možnost poznat, jaké to je, je to snad nejšťastnější moment. Když se narodíte všichni kolem vás jsou veselý a radují se, jen vy pláčete, za celý život musíte docílit toho, že až budete na pokraji smrti tak všichni budou plakat a jediný vy se budete smát. Potom můžete zemřít v klidu a v pokoji.

Mám pro vás i fotku mé babičky, nevím jestli to jde poznat, ale má slzy v očích a připadala mi ta fotka jako vhodná do tohoto tématu.

Fotku jsem fotila 11.8.2013 takže to není moje nejnovější fotka, na foťáku jsem si tam ten datum nějak nastavila a neumí to dát pryč. Grrr.

Jinak blog se zase oživuje, včera to tu navštívilo 16 lidí, já vím, že je to katastrofa, ale tak snad se to rozjede ještě víc a já v to věřím. :-)

Lidé no.3

18. března 2012 v 16:52 | Bianca.

Tak konečně jsem se nějakým způsobem dostala na net,na tátovo telefonu,jelikož svůj jsem ztratila. Přináším vám sem rovnou fotku do jedné soutěže. Mimochodem to osvcení není prst,ale efekt.

Lidé no.2

14. března 2012 v 19:27 | Bianca.
Tak,tak se snažím zaplňvat rubriky a řekla sjem si,že nejmíň mám v lidé. Šmejdila jsem ve složkách a našla jsem jednu z tetiny svatby.

Lidé no.1

22. února 2012 v 16:30 | Bianca.

Tuto fotku jsem pořizovala nedávno,cca půl měsíce? Ano kolem toho. Mě osobně se docela líbí. Má něco do sebe.
 
 

Reklama
Reklama