Ostatní

Kdo fotí, tak aspoň na chvíli zapomene na všechno okolo.

14. října 2013 v 22:37 | Bianca.
no focení beru už jako odreagování a na zapomenutí kruté reality a vžít se do toho. Přináším další mix z dneška.

Držte hubu...rostou mi prsa.

14. října 2013 v 14:52 | Bianca.
Opět si moc nevšímejte nadpisu, jelikož mě nenapadá nic normálního a smysluplného. Ale jelikož vás chci informovat o mém životě v poslední době tak pro to asi nic normální nevymyslým. Jelikož... to normální NENÍ.

Hned na začátek abych nezapomněla, kdyby jste byli tak hodní tak by jste mě mohli follownout na tumblru nebo se alespoň podívat. :-) link : http://fuckbitchesiamunicorn.tumblr.com/
Téma je všeobecné, přidávám uplně všechno co se mi zalíbí.


Jeden z obrázků . :D

No ale zpět k tomu o čem vlastně bude tenhle hrozně zajímavý a smyslný článek, přesně jako ten který je pod tímto. O co vlastně jde? Jasně o kluky, jako vždycky. Takže... zase se vše změnilo. Teď nevím kde začít.. Asi tím, že chci kluka, který čeká až mě víc pozná. Jenže včera mi kluk, kterého jsem chtěla před tím, který teď čeká mi napsal, že mě miluje a že mě chce. Jenže já teď jsem zabouchlá do něj i do něj a nedokážu si vybrat, ale ten co mě miluje je zároveň můj nejlepší kamarád a nechci o něj přijít, jenže neodolám mu a prostě ho chci ze všech směrů... jako nejlepšího kamaráda i jako přítele, ale tooh předním chci také. Co jsem za člověka? Co já jsem ? :D Sakra. Moje kamarádka, mi říká, že je to normální, ale že bych si měla vybrat, jenže jak, když ke každému cítím aspoň něco.

Mám na výběr 3 varianty, ale žádná pro mě není dost dobrá :

1. Mít jen jednoho z nich - nechi přijít o toho druhého
2. nemít žádného - to je ještě horší
3. mít oba - budu za děvku.

Co mám sakra dělat, dilema jak svině. S tímhle mi vážně nedokáže nikdo pomoc ? :D Ne no, protože záleží na mém rozhodnutí. Což bude vážně dlouho trvat. Ale abych nepřišla ani o jednoho což si moc přeju, budu muset být s obouma a co potom bude s mojí image a s mou reputací ? No bude na dně pošpiněná. Každý mě bude mít za děvku a nevím co ještě. Hezký teda.

Paris, la ville de la beauté.

25. srpna 2013 v 0:39 | Bianca.
Mám pro Vás další fotografii z dovolené v Paříži. Fotka má něco do sebe. Jak se líbí Vám?

Něco ze života.

Jelikož je skoro za týden škola, tak na focení, budu mít méňě času, jdu do 9. třídy a musím se začít učit, tentokrát to musím brát vážně. Další nezajímavý fakt je ten, že mi zítra konečně přijede má láska z dovolené. Jestli mi zase napíše, že mu do toho něco vlezlo, tak ho vlastnoručně zlochtám! Tolik se těším, až ho konečně zase uvidím. :-)Ostatní no.2

21. července 2012 v 13:37 | Bianca.


Bez komentáře.

Ostatní no.1

28. března 2012 v 19:02 | Bianca.

Západ slunce u kolejí. Líbí se mi.
 
 

Reklama
Reklama